Kredyty

Kredyty

Witam.

Nazywam się Małgorzata Banaszek.

Od 20 lat zajmuję się udzielaniem dla Państwa kredytów mieszkaniowych , pożyczek hipotecznych, kredytów gotówkowych i kredytów konsolidacyjnych.

Postanowiłam połączyć siły z firmą Manager Budowlany, by kompleksowo pomóc osobom zainteresowanym przy finansowaniu ich projektów.

Obsługa:

Moja obsługa polega na rzetelnym zbadaniu zdolności kredytowej klienta (zdolność przeliczam bezpośrednio na kalkulatorach bankowych ), na porównaniu ofert kredytowych prawie wszystkich banków działających na Naszym rynku. Na ten moment współpracuję z 10 bankami : Alior, BNP Paribas, ING, MBANK, SANTANDER, PKO BP, PEKAO SA, Pekao Bank Hipoteczny, BOŚ, MILLENNIUM.

Wyszukuję i dobieram oferty kredytowe dopasowane do Państwa potrzeb oraz możliwości Państwa Portfela, a jednocześnie najkorzystniejsze cenowo . W jednym miejscu i w kilka minut otrzymują Państwo ode mnie porównanie ofert kredytowych co bardzo oszczędza Państwa czas . Oprócz obliczenia zdolności kredytowej i wyszukania najkorzystniejszych warunków kredytowania , prowadzę w Państwa imieniu proces kredytowy od początku do końca na podstawie posiadanych umów pośrednictwa z bankami i działając jako pracownik reprezentujący bank , wypełniam i zdobywam potrzebne dokumenty , kompletuję , dostarczam do banków, pilnuję procesu kredytowego i wspieram na każdym etapie.

Wspólnie z Państwem znajduje rozwiązanie z każdej sytuacji, by cel jaki Państwo sobie założyli został zrealizowany.

Jako Starszy Specjalista ds.kredytów służę m.in. :

–kredyty gotówkowe
–kredyty hipoteczne
– kredyty na zakup mieszkania, działki lub domu
– kredytów na remont, wykończenie mieszkania
– konsoliduję kredyty jeśli jest to korzystne
– kredyty pod zakup samochodu
– refinansuję kredyty jeśli jest to korzystne .

W zapleczu posiadam do dyspozycji rzeczoznawców majątkowych i notariuszy.

0
Koszyk
  • No products in the cart.