Ubezpieczenia

Ubezpieczenia

Witaj w świecie ubezpieczeń .

Szeroko rozumianym tematem ubezpieczeń zawodowo zajmuję się od 2016 roku. Zamiłowanie do cyfr przypieczętowane inżynierskim wykształceniem przeniosłem do branży finansowej. „Ubezpieczenia z inżynierską precyzją” – tak to możliwe! Prowadzę kilkuosobowy zespół, w którym każdy specjalizuje się w swojej niszy. W efekcie pomagam zaoszczędzić Ci najcenniejszą walutę jaka kiedykolwiek powstała – CZAS! Nie musisz rozmawiać z wieloma osobami. Nie musisz tracić czasu na dojazdy i spotkania. Nie musisz skupiać się na analizach dziesiątek ofert, kalkulacji i warunków umów.

Z przyjemnością zrobię to za Ciebie i paradoksalnie moje usługi NIC CIĘ NIE KOSZTUJĄ! Współpracuję z klientami w zamian za polecenia i to właśnie one dają mi największą satysfakcję oraz siłę do działania.

Jako zespół rozumiemy znaczenie doboru właściwej firmy — doświadczonej, niezawodnej i niedrogiej. Mamy narzędzia i doświadczenie, aby wykonać tę i inne usługi z najwyższymi standardami. Daj nam znać, w jaki sposób możemy Ci pomóc zabezpieczyć siebie, rodzinę oraz kredyt czy posiadany majątek.

Połączenie Sił.

Postanowiłem dołączyć do Manager Budowlany, by umożliwić większej ilości osób przeanalizować ich sytuację i umożliwić zabezpieczenie siebie, bliskich oraz majątku w możliwie najtańszy i najlepszy sposób.

Jako zespół mamy KILKADZIESIĄT lat doświadczenia i korzystając z odpowiednich narzędzi mamy możliwości wsparcia przy wyborze ubezpieczeń na życie, ubezpieczenia domu, majątku, ubezpieczeń grupowych, pakietów medycznych oraz innych w dogodnej dla Ciebie kwocie a zarazem chroniące Cię w 100% przeciwko zagrożeniom jakie uważasz za możliwe.

Ubezpieczenie życia pod kredyt? To nie problem! Zapraszam do kontaktu – przeanalizowałem już setki umów związanych z kredytami hipotecznymi zaciągniętymi przed laty oraz bieżących.

Jaki z tego wniosek wyciągnąłem? Taki, że często i notorycznie nie czytamy naszych umów i nie aktualizujemy ich. Nasz portfel jest przez to ciągle uszczuplany o kolejne złotówki a my wmawiamy sobie że jesteśmy dobrze chronieni. Przez lata nasze życie zmieni się równie mocno, jak rynek i możliwości jakie daje. Ubezpieczenia ewoluują i stają się lepiej dopasowane do zagrożeń naszych czasów.

Skontaktuj się z nami, weź ze sobą umowę a przeanalizuję ją, przeliczę i pokażę Ci ile tak naprawdę przepłacasz. Taka analiza umów kredytowych czy ubezpieczeniowych jest zupełnie darmowa.

Możliwości jest bardzo dużo. Można np. odkładając co miesiąc pewną kwotę mieć podwójną korzyść tj. szybsza spłata kredytu oraz obniżenie kosztów ubezpieczenia na życie, które musisz mieć przy kredycie hipotecznym.

Ubezpieczenie na życie.

Ubezpieczenia na życie to ważny dział w Naszym życiu, w szczególności kiedy rodzi się nam dziecko, a my postanawiamy zabezpieczyć je na przyszłość. Na rynku mamy wiele możliwości zabezpieczenia zdrowia i życia.

Pierwsza to ubezpieczenie indywidualne, które możemy swobodnie sobie aktualizować i dostosowywać do naszych potrzeb. Każdy z Nas jest inny i prowadzi inny tryb życia. Mamy różne zawody, hobby i zainteresowania. Wiążą się z tym różne zagrożenia lub w naszej rodzinie występują częściej niż u innych choroby, przed którymi już wcześniej możemy się ubezpieczyć. W razie choroby możemy posiadać dostęp do pomocy specjalistów z całego świata i otrzymać pieniądze na leczenie. Gdyby wydarzył się wypadek, w wyniku którego zostaniemy inwalidami pieniądze z odszkodowania pomogą w rehabilitacji i zapewnią utrzymanie w okresie powrotu do zdrowia.

Ubezpieczenie Grupowe.

Kolejnym rodzajem ubezpieczenia na życie jest ubezpieczenia grupowe, które działa na prostej zasadzie: Osoby przynależne ubezpieczane są na różnego rodzaju zagrożenia lecz grupowo tzn. posiadają te same warunki. Cena takiego ubezpieczenia jest niższa lecz sumy ubezpieczeń zdecydowanie niższe. Nie ma w nim możliwości indywidualnego doboru konkretnych zakresów i zagrożeń. Ma ono wiele plusów i w odpowiednim zestawieniu z indywidualnym/terminowym ubezpieczeniem daje kompletną ochronę. Wymaga to jednak analizy i dopasowania.

Ubezpieczenia majątkowe:

Ubezpieczenia majątkowe to ubezpieczenia które chronią nasz dobytek: dom, auto, firmę oraz inne majątki.

Często ubezpieczenie domu jak i ubezpieczenie życia są wymagane przez Banki do kredytów hipotecznych. Innymi obowiązkowymi ubezpieczeniami są kwestie Odpowiedzialności Cywilnej w ruchu komunikacyjnym (samochodu), rolne (gospodarstwo i maszyny rolnicze) oraz OC zawodowe np. lekarza czy pośrednika nieruchomości.

Chciałbym z Tobą usiąść i przy filiżance kawy ustalić jakie korzyści mogę dla Ciebie osiągnąć.

Rozumiem, że nie koniecznie się dobrze rozmawia o przykrych rzeczach, które mogą Nas spotkać. Jednak przewidując takie sytuacje odpowiednio wcześniej, w przyszłości będziemy spali spokojniej.

Tego rodzaju ubezpieczenia mają wszystkie firmy. Każdy ubezpiecza podstawy i często nawet nie wie, że można dobrać dodatkowe usługi jak np. ochrona zniżek w razie spowodowania kolizji, holowanie gdy nasze auto odmówi posłuszeństwa, auto zastępcze, wzięcie odpowiedzialności za podwykonawców naszych usług czy odpowiedzialność finansowa za nasze dzieci.

Warto pamiętać by zrobić pełną analizę tego co potrzebujesz aby dobrać odpowiednie usługi dla siebie.

Ważne by znać możliwości a decyzja zależy już tylko od Ciebie.

Zapraszam do kontaktu

Grzegorz Żyto

0
Koszyk
  • No products in the cart.